Części instalacyjne do odkurzacza centralnego

Części instalacyjne są niezbędne do wykonania kompletnej instalacji systemu centralnego odkurzania.

Części instalacyjne do odkurzacza centralnego są niezbędnymi elementami do wykonania kompletnej instalacji odkurzania centralnego. Wszystkie elementy można dobierać indywidualnie według potrzeb, oraz konstrukcji budynku w którym przebiega instalacja.

Części instalacyjne do odkurzacza centralnego to zespół elementów pozwalających na właściwy montaż jednostki. Ze względu na fakt, że odkurzacz centralny jest urządzeniem pracującym dość często, istotnym jest aby montowane części instalacyjne były możliwie najwyższej jakości, wykonane ze sprawdzonych materiałów i odporne na różnego typu uszkodzenia.

Planując montaż odkurzacza centralnego powinniśmy uwzględnić szereg części instalacyjnych, w tym także ich odpowiedni dobór – zarówno pod kątem dopasowania do danej jednostki, wymiarów, jak również kolorów, dzięki czemu łatwo zamaskujemy ich widoczność. Niezależnie jaki typ odkurzacza centralnego wybierzemy, dobór odpowiednich części instalacyjnych i akcesoriów pozwoli na bezproblemowe użytkowanie urządzenia przez długie lata.

W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo szeroki zakres różnego typu części instalacyjnych do odkurzaczy centralnych pozwalających na kompletny montaż urządzenia i wykorzystanie jego pełnych możliwości. Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów dają gwarancję, że eksploatacja jednostki nie będzie nastręczać trudności a jego obsługa będzie łatwa i przyjemna.

W naszym asortymencie posiadamy w ciągłej sprzedaży części instalacyjne takie jak:

  • gniazda ścienne i ramki maskujące – w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, dzięki czemu łatwo można dopasować je do koloru ściany czy elementów wykończeniowych jak listwy przypodłogowe itp.,
  • płytki montażowe,
  • szufelki i maskownice szufelek – w szerokim zakresie typów i kolorów,
  • łuki, kolanka i trójniki,
  • rury instalacyjne i przewody elektryczne,
  • mufki, uchwyty, złączki i uszczelki.


Oferujemy także kompletne zestawy montażowe składające się ze wszystkich niezbędnych części instalacyjnych do montażu odkurzacza centralnego.

W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiednich części instalacyjnych służymy pomocą i wsparciem w doborze odpowiednich elementów i modeli. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu profesjonalnych akcesoriów instalacyjnych w postaci specjalistycznych klejów do PCV, opasek zaciskowych, obcinarek czy gratownika.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum