System przesyłu ubrań dla hotelu

System przesyłu ubrań dla hotelu

System przesyłu ubrań w hotelu jest jedną z tych inwestycji, które docenia się już od pierwszego użycia. Jest to rozwiązanie nowoczesne, elastyczne, wprowadzające w obiekcie najwyższy poziom komfortu. Dla sceptyków zupełnie wystarczającym usprawnieniem w transportowaniu prania jest tradycyjny zsyp, jednak trudno go nawet porównywać z automatycznym przesyłem ubrań. Dlaczego? Na to pytanie odpowiemy na przykładzie Laundry Jet – Jet Industrie.

System przesyłu ubrań – elastyczne rozwiązanie dla hotelu

Przesył ubrań działa na zasadzie automatycznego odkurzacza. Silniki o potężnej mocy zasysają pranie, które z portów wrzutowych systemem rur dociera do zbiornika ulokowanego w pralni. Teoretycznie, tradycyjny zsyp działa niemal tak samo, jednak zasadniczą różnicą jest tu istotne ograniczenie – zsyp transportuje brudną odzież i bieliznę jedynie w kierunku góra – dół. System przesyłu ubrań Jet – Jet takich ograniczeń nie ma – nie tylko może przemieścić pranie w rurociągach ułożonych w poziomie, ale też z dołu do góry. Jest to bardzo praktyczna zaleta, która pozwala na dużą swobodę w projektowaniu systemu przesyłu ubrań oraz zastosowanie go również w obiektach parterowych.

Jakie pranie przetransportuje przesył ubrań?

Każdy rodzaj brudnej bielizny lub odzieży można bez obaw umieszczać w otworach wrzutowych przesyłu ubrań. To, co od hotelowego personelu wymaga najwięcej wysiłku, szybko i sprawnie trafi do pralni – pościel, wilgotne ręczniki, a nawet koce.

Czy obsługa systemu przesyłu ubrań jest skomplikowana?

Nowoczesne rozwiązania mogą się kojarzyć z trudnością w obsłudze. Nic bardziej mylnego! Liczba czynności koniecznych do wykonania, aby przesłać pranie z pomocą Jet – Jet, została ograniczona do niezbędnego minimum. Nie trzeba nic włączyć, wyłączyć, czy też martwić się o zamknięcie portu po wrzuceniu prania. System przesyłu ubrań Jet Industrie automatycznie zassie pranie umieszczone w otworze zrzutowym, po czym wyłączy się, gdy pranie trafi do celu, czyli do zbiornika w pralni. Poziom zapełnienia zbiornika również nie wymaga szczególnej uwagi – gdyż po wypełnieniu praniem automatycznie zostanie opróżniony.

Gdzie automatyczny przesył ubrań sprawdzi się najlepiej?

Duża dowolność w rozplanowaniu umiejscowienia otworów wrzutowych sprawia, że system przesyłu ubrań Laundry Jet to doskonała propozycja dla obiektów o skomplikowanym projekcie oraz dla budynków parterowych. Bez wątpienia, jego zalety bardzo szybko dostrzegą właściciele hoteli i pensjonatów z dużą liczbą pokoi i wysoką rotacją gości. Przesył ubrań skraca czas potrzebny na przygotowanie pokoju dla nowych gości i podnosi wydajność personelu.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum