Jak pozbyć się kurzu w domu ?

Jak pozbyć się kurzu w domu ?

Pozbyć się kurzu z domu? Misja awykonalna. Można się go, co najwyżej, pozbywać. Gdyby jednak przypatrzeć się naszemu życiu, dosłownie wszystko ma charakter pracy syzyfowej, dopóki… poddajemy się jej poczuciu.

Schodząc nieco bardziej na ziemię – nie musimy poddawać się monotonii, a zostawienie robotom tak banalnych czynności, jak odkurzanie, usunie zarówno „efekt syzyfa”, jak i kurz. Nie raz na zawsze, nie na dobre – usunie go jednak w stopniu maksymalnym. Z pewnością, każdy z nas lubi tańczyć. No, dobrze – lubi to wielu z nas. Tańce z kablem od odkurzacza to jednak wątpliwa przyjemność. Targanie go z góry na dół, z dołu na górę… czy naprawdę musimy wyposażyć dom w windę? Nie. Czy ciężar odkurzacza tradycyjnego to choćby dobry przedsmak przed wybraniem się na siłownię? Raczej zapowiedź skoliozy.

Po co więc rozwiązanie tradycyjne, które tradycyjnie sprawdza się jedynie jako półśrodek, a na dodatek, przyczynia się do szarpania nerwów i ubytków na zdrowiu? Zostańmy przy tym półśrodku. Czy to aby nie zbyt dobitne określenie na odkurzacz klasyczny? Zaprawdę powiadamy: skądże. Aby wykonać odkurzanie tak dokładne, jak potrafi to zrobić system odkurzania centralnego, powinniśmy co kilka dni odbywać pasjonujące podróże z naszym droidopodobnym sprzętem, spędzając na odkurzaniu parę dobrych godzin i paręnaście razy wracać się, by zlikwidować nagle przypomniane niedopatrzenia.

To wszystko całkowicie zbędne i marnotrawcze akrobacje. By nie marnować już więcej czasu i energii, a jednocześnie pozbyć się kurzu naprawdę efektywnie, należy postawić na rozwiązanie, które nie ma alternatywy: odkurzacz centralny. System Beam – bo właśnie taki system odkurzania oferujemy – jest systemem genialnym w prostocie. Dobrze wiemy, że robot pracuje zawsze wydajniej niż człowiek, skupiając się jedynie na wykonaniu celu, do którego został zaprojektowany i zaprogramowany.

Nie inaczej jest z Systemem Beam, który – przeciwnie do ludzkich rąk przyssanych do rury – eliminuje niemal 100% wszelkich nieczystości. Te, pod mikroskopem, zdają się być armią zróżnicowanych żołnierzy, połączonych jednak wspólną misją: uprzykrzać człowiekowi życie. Odkurzacz centralny Beam to system, który wciągnie je wszystkie, bez względu na stacjonowanie ich wojsk i baz. Meble, dywany, zasłony, podłogi: nic nie ukryje się przed jego doskonale wyregulowaną siłą pochłaniania. Ponadto, wszystko, co nasz centralny odkurzacz zbierze, w najmniejszym stopniu nie dostaje się z powrotem do powietrza w pomieszczeniu.

Cała ta przykra zawartość wydmuchiwana jest na zewnątrz. Tam, gdzie alergenów miejsce. Dokładnie: kurz to nie tylko nieestetyczny pył. To doskonałe środowisko dla ukrywania się wirusów, roztoczy i podobnych im, niespecjalnie sympatycznych żyjątek. Dlatego jedynie system centralnego odkurzania Beam, usuwając kurz, usunie też takie zagrożenia. Mieszkanie, kamienica, wielki apartament: nieważne. System Beam to zasadniczo ten sam system, którego serce bije tak samo skutecznie, niezależnie od rozgałęzienia się żył i arterii.