Części zamienne do odkurzacza centralnego

Części zamiennie do systemów centralnego odkurzania.

Instalacja systemów centralnego odkurzania wymaga części zamiennych które mogą się w naturalny sposób zużywać. Na tej stronie najdziesz wszystkie niezbędne części zamienne do odkurzacza centralnego.

 

Odkurzacze centralne to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające utrzymanie porządku w całym domu. Niemniej, jak w każdym urządzeniu, jego części ulegają procesowi naturalnego zużycia, lub mogą zostać uszkodzone z różnych innych przyczyn. Z czasem konieczna zatem jest ich okresowa wymiana a dostępność części zamiennych jest niezwykle istotna z punktu widzenia użytkownika, dlatego oferujemy w stałej sprzedaży szeroki zakres części zamiennych do odkurzaczy centralnych BEAM różnego typu.

W ramach naszej oferty części zamiennych do odkurzaczy centralnych znajdziecie:

 1. Filtry i worki do odkurzacza centralnego.
  W nowoczesnych odkurzaczach centralnych stosuje się różnego typu filtrację, której zadaniem jest skuteczne filtrowanie zbieranych zanieczyszczeń. Z czasem filtry ulegają naturalnemu zużyciu lub uszkodzeniu, wtedy koniecznym staje się ich wymiana. W naszej ofercie znajdziecie m.in filtry:
  – do wielu typów jednostek,
  – filtr hepa,
  – filtr poliestrowy do separatora uniwersalnego,
  – worki papierowe.
 2. Płytki sterujące do odkurzaczy centralnych.
  Płytka sterująca to rodzaj układu elektronicznego odpowiadająca za właściwą pracę odkurzacza centralnego, dzięki której możliwe jest jego uruchomienie i wyłączenie jednostki po zakończeniu procesu odkurzania. Jak każdy moduł elektroniczny z czasem może ulec zużyciu. Oferujemy wysokiej jakości, oryginalne płytki sterujące do jednostek różnego typu.
 3. Części do węży.
  Wiele elementów i akcesoriów do węży to produkty używane z wysoką częstotliwością , zatem w miarę eksploatacji urządzenia mogą ulec osłabieniu i uszkodzeniu i stajemy przed koniecznością ich wymiany. W naszym asortymencie znajdziecie:
  – rączki i obudowy rączek do węży,
  – zakończenia węży,
  – przełączniki ze stykami obrotnicy
  – rurki mocujące do węży.
 4. Silniki do jednostek odkurzaczy centralnych.
  W zależności od intensywności użytkowania odkurzacza centralnego jego silnik również może ulec naturalnemu zużyciu lub uszkodzeniu po latach eksploatacji. Oczywiście nie ma konieczności wymiany całej jednostki, wystarczy zastąpić uszkodzony silnik na nowy. W stałej podaży posiadamy silniki do oferowanych przez nas odkurzaczy centralnych, dostępne do zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.
 5. Szczotki do silników odkurzaczy centralnych.
  Szczotki w silnikach elektrycznych odpowiadają za przewodzenie prądu pomiędzy częściami ruchomymi. Ze względu na charakterystykę pracy są narażone na ścieranie i po dłuższym okresie użytkowania urządzenia ulegają zużyciu. Aby silnik nadal mógł działać prawidłowo niezbędna jest ich wymiana. Bez problemu możecie je zakupić w punktach sprzedaży jak i kontaktując się poprzez naszą stronę internetową.

Oferowane części zamienne do odkurzaczy centralnych to produkty w pełni oryginalne i najwyższej jakości.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum