Przesył ubrań

PRZESYŁ UBRAŃ

Brak ograniczeń i nieoceniona wygoda

DOM INTELIGENTNY Z LAUNDRY JET!

Idealne rozwiązanie dla domów małych, średnich i dużych oraz hoteli!

Oszczędność Twojego czasu i nieskazitelna czystość w domu!

Niezwykle proste rozwiązanie dla Twoich dzieci i osób starszych!

DOM INTELIGENTNY Z LAUNDRY-YET! BRAK OGRANICZEŃ I WYGODA

Laundry Jet to niesamowicie wydajny super odkurzacz, dzięki któremu Twój dom jest jeszcze bardziej luksusowy.

Laundry Jet to nowoczesny, kompletny system przesyłu brudnych ubrań w całym domu. Laundry Jet nie jest ograniczony lokalizacją i współpracuje zarówno z domami jednorodzinnymi, jak i wielopiętrowymi i lokalami handlowymi

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU Z LAUNDRY - YET ! PORZĄDEK W TWOIM DOMU.

Laundry Jet to oszczędność Twojego czasu oraz niezwykła wygoda w codziennych czynnościach. Dzięki niemu zachowasz nieskazitelną czynność a zabrudzone ubrania w koszach nie będą już czekać, aby zawlec je do pralni.

JEDNO URZĄDZENIE - WIELE PIĘTER - KILKA POKOI WYSYŁAJ RZECZY DO PRALNI Z DOWOLNEGO POMIESZCZENIA W DOMU

Dzięki opatentowanemu systemowi Laundry-Jet, wystarczy dotknięcie przycisku, aby przesłać bezpośrednio do pralni suchą lub lekko wilgotną, brudną odzież

Przesyłał ubrań
Przesyłał ubrań

Laundry Jet

DOSTĘPNY JEST W 4 RÓŻNYCH MODELACH DOPASOWANYCH DO DOWOLNEJ WIELKOŚCI DOMU LUB BUDŻETU OD NAJMNIEJSZEJ OPCJI 3-PORTOWEJ DO NAJWIĘKSZEGO SYSTEMU 8-PORTOWEGO.

WŁAŚCIWOŚCI ODNOSZĄCE SIĘ DO KAŻDEGO Z NICH TO STANDARDOWA WTYCZKA 230V, AUTOOPRÓŻNIANIE, AUTOWYŁĄCZANIE, ZASTOSOWANIE WIELU KANAŁÓW Z DYFUZOREM

Przesyłał ubrań

Laundry Jet Eco

DEALNE DLA MNIEJSZEGO

DOMU RODZINNEGO!

Laundry Jet Eco to model dla domów małych i średnich, z automatycznym wyłączaniem jednostki, ale bez automatycznego domykania portów wrzutowych.

Jet Eco nie jest wyposażony w czujnik automatycznego domykania, dzięki temu

port można pozostawić bez nadzoru, ponieważ zamyka się automatycznie po

18-sekundowym cyklu

Przesyłał ubrań

Laundry Jet PRO

IDEALNE DLA DOMÓW

ŚREDNICH I WIĘKSZYCH!

Laundry Jet PRO to model dla domów średnich i

większych z automatycznym wyłączaniem jednostki i automatycznym domykaniem portów wrzutowych, z możliwością transportu wielu ciężkich przedmiotów w jednym cyklu, takich jak dżinsy, prześcieradła, a nawet wilgotne ręcznik. Stylowy

Laundry Jet Pro dodaje klasę i technologię do każdej pralni, wyposażony jest w port widokowy oraz ma dużą pojemność. Jet Pro może obsługiwać do 6 portów, z łączną długością rurociągu maksymalnie do 70 metrów od pralni, bez wliczania kolan.

Przesyłał ubrań

Laundry Jet PRO PLUS

MOŻLIWOŚĆ

ZABUDOWY W SZAFIE!

Laundry Jet Pro Plus to idealne rozwiązanie dla domu średniej i dużej wielkości, z możliwością transportu wielu ciężkich przedmiotów w jednym cyklu, takich jak dżinsy, prześcieradła, a nawet wilgotne ręczniki. Stylowy Laundry Jet Pro dodaje klasę i technologię do każdej pralni, wyposażony jest w port widokowy oraz ma dużą pojemność. Jet Pro może obsługiwać do 6 portów, z łączną długością rurociągu maksymalnie do 70 metrów od pralni, bez wliczania kolan.

Przesyłał ubrań

NIEZALEŻNIE OD TWOJEJ LOKALIZACJI LOUNDRY YET ZAWSZE CI POMOŻE

Niezależnie od Twojej lokalizacji Laundry Yet Eco zawsze Ci pomoże a pranie samo się opróżni, gdy zapełni odkurzacz. Po przybyciu odzieży do zbiornika automatyczny czujnik wyłącza cały system

WYSYŁASZ BRUDNE UBRANIA Z DOWOLNEGO POMIESZCZENIA ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU

Laundry Jet Eco to solidne i mocne urządzenie, które bez problemu przenosi pościel, dżinsy czy wilgotne ręczniki. Niezwykle proste rozwiązanie dla dzieci, osób starszych i schorowanych.

Laundry Jet-Jet Industrie

MODEL DLA DOMÓW

DUŻYCH I HOTELI!

Laundry Jet Jet Industrie to model dla domów dużych i hoteli, z automatycznym wyłączaniem jednostki, i domykaniem portów wrzutowych.

Budowa JET JET umożliwia całkowitą zabudowę urządzenia. Laundry Jet Jet radzi sobie z  ransportem brudnej odzieży nawet na długich 70 metrowych instalacjach ( bez wliczania kolan i rójników). Ma największą pojemność w naszej ofercie i może obsługiwać wiele dżinsów, prześcieradeł, wilgotnych ręczników i więcej w

jednym cyklu wrzutowym. Jet Jet daje możliwość wbudowania w wybraną szafkę, aby pasowała do stylu i wykończenia pralni. Model do rozległych instalacji , nawet w systemie 8 gniazd. Dzięki największej pojemności w tym zakresie jest to nasz ostateczny odrzutowiec do pralni mieszkaniowych.

Przesyłał ubrań
Przesyłał ubrań

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum