Jakie korzyści daje odkurzacz centralny BEAM?

Sterylne oraz maksymalnie czyste powietrze w domu i na zewnątrz

Jedną z podstawowych zalet systemu centralnego odkurzania BEAM, jest eliminacja z wnętrza budynku zanieczyszczeń, bakterii oraz niewielkich cząstek kurzu będących siedliskiem niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. Urządzenia BEAM są przyjazne alergikom, ponieważ zasysane w pomieszczeniach powietrze podawane jest procesowi filtracji a potem usuwane na zewnątrz budynku. Dzięki temu wnętrza pzostają sterylne i czyste.

Bezgłośne odkurzanie pomieszczeń

Decydując się na wybór systemu centralnego odkurzania, użytkownik zyskuje pewność cichego, w pełni komfortowego sprzątania. Jednostka centralna odseparowana jest od pomieszczeń mieszkalnych. Nie generuje więc zbędnego hałasu.

Bezobsługowa eksploatacja

Zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania system centralnego odkurzania BEAM praktycznie nie wymaga zbędnej obsługi. Jedyną konieczną czynnością jest opróżnienie kubełka ze zbierającego się w nim kurzu. Czynność tą powtarzamy najczęściej raz na dwa miesiące. Odkurzacze centralne BEAM nie są wyposażane w papierowe, wymienne worki. System przez cały czas pracuje z równie wysoką mocą, niezależnie od stopnia zapełnienia kubełka. Ultralekki, elastyczny wąż ssący podłączony do gniazda w ścianie pozwala na wygodne i szybkie posprzątanie wszystkich pomieszczeń.