Jakie korzyści daje odkurzacz centralny BEAM?

Sterylne oraz maksymalnie czyste powietrze w domu i na zewnątrz

Jedną z podstawowych zalet systemu centralnego odkurzania BEAM, jest eliminacja z wnętrza budynku zanieczyszczeń, bakterii oraz niewielkich cząstek kurzu będących siedliskiem niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. Urządzenia BEAM są przyjazne alergikom, ponieważ zasysane w pomieszczeniach powietrze podawane jest procesowi filtracji a potem usuwane na zewnątrz budynku. Dzięki temu wnętrza pzostają sterylne i czyste.

Bezgłośne odkurzanie pomieszczeń

Decydując się na wybór systemu centralnego odkurzania, użytkownik zyskuje pewność cichego, w pełni komfortowego sprzątania. Jednostka centralna odseparowana jest od pomieszczeń mieszkalnych. Nie generuje więc zbędnego hałasu.

Bezobsługowa eksploatacja

Zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania system centralnego odkurzania BEAM praktycznie nie wymaga zbędnej obsługi. Jedyną konieczną czynnością jest opróżnienie kubełka ze zbierającego się w nim kurzu. Czynność tą powtarzamy najczęściej raz na dwa miesiące. Odkurzacze centralne BEAM nie są wyposażane w papierowe, wymienne worki. System przez cały czas pracuje z równie wysoką mocą, niezależnie od stopnia zapełnienia kubełka. Ultralekki, elastyczny wąż ssący podłączony do gniazda w ścianie pozwala na wygodne i szybkie posprzątanie wszystkich pomieszczeń.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum