Jak działa odkurzacz centralny

Elementy składające się na system centralnego odkurzania BEAM:

  1. System specjalnych, dedykowanych kształtek oraz rur z PVC, rozmieszczony w ścianach oraz w wylewkach. Bogata gama dostępnych części pozwala na poprowadzenie instalacji nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków budynku. Instalację powinno się rozkładać przed tynkami i wylewkami.

  2. Gniazda ssące zlokalizowane na ścianach. Instaluje się je w newralgicznych, zazwyczaj centralnych miejscach w domu, np. w przedpokoju czy w salonie. Każde gniazdo zlokalizowane jest tak aby zapewnić dostęp do kilku pomieszczeń. Sięgający do najdalszych i najtrudniej dostępnych miejsc wąż ssący może obsłużyć do 80 m2 powierzchni. Długość standardowego węża wynosi 9m.

  3. Odkurzacz centralny zamontowany w garażu, piwnicy lub kotłowni. Urządzenie to jest “sercem” całego systemu i powinno być łatwo dostępne dla użytkownika. Odkurzacz centralny montuje się na gotowej instalacji po wykończeniu domu, najlepiej po rozłożeniu podłóg i pomalowaniu ścian.

  4. Bogata gama dodatków i akcesoriów systemowych; Wally Flex – wąż rozciągany, Vroom – wąż w kasecie rozwijany czy szufelka automatyczna montowana np. w kuchni lub w wiatrołapie.

  5. Akcesoria, szczotki oraz inne komponenty, będące dodatkiem do węża ssącego. Każdy odkurzacz centralny Beam wyposażony jest w komplet niezbędnych akcesoriów takich jak: szczotki z włosiem, do mebli, do tapicerki, szczotki do podłóg twardych / dywanów oraz rurki.

  6. Wylot odprowadzający oczyszczone wcześniej powietrze przez zestaw filtrów HEPA lub Gore-Tex na zewnątrz budynku.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum