Akcesoria do odkurzacza centralnego

Rury, szczotki, pokrowce oraz wiele innych akcesoriów do odkurzacza centralnego.

Odkurzacze centralne to urządzenie które można dowolnie konfigurować i personalizować. Ogromny wybór różnych rodzajów szczotek, rur i innych akcesoriów pozwoli ci perfekcyjnie zadbać o twój dom. Akcesoria do odkurzacza centralnego.

Odkurzacze centralne stały się popularnym rozwiązaniem, które sprawia, że sprzątanie stało się wygodniejsze, przyjemniejsze i efektywniejsze niż w przypadku używania tradycyjnych odkurzaczy. Aby jednak wszystkie prace przebiegały sprawnie i wydajnie warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria.

Węże ssące.

Węże ssące to jedno z niezbędnych akcesoriów do odkurzaczy centralnych, które pozwala na uruchomić system odkurzacza i swobodnie poruszać się po czyszczonej powierzchni. Im dłuższy wąż tym oczywiście pozwala nam na większy zasięg. W naszej ofercie posiadamy węże ssące do 15 metrów długości oraz z regulacją siły ssącej.

Rurki teleskopowe do odkurzaczy centralnych.

Rurki teleskopowe to jedno z podstawowych akcesoriów do odkurzaczy centralnych, które przymocowuje się do węża ssącego. Podobnie jak w tradycyjnych odkurzaczach pozwalają na sprawne poruszanie się odkurzaczem i przymocowanie ssawek i szczotek. W naszej ofercie znajdą Państwo rurki teleskopowe różnego typu i przeznaczenia, wraz z uchwytami ściennymi.

Szczotki i ssawki.

Szczotki to także jedne z tych akcesoriów, bez których trudno się obejść. W zależności od rodzaju sprzątanej powierzchni można dobrać szczotkę, która do danego celu sprawdza się najlepiej. W naszej ofercie znajdą zatem Państwo:

 • szczotki do dywanów i wykładzin,
 • szczotki do podłóg twardych,
 • szczotki do odkurzania mebli i tapicerek,
 • szczotki do odkurzania sprzętu RTV, szkła lub drewna gwarantujące pracę bez zarysowań,
 • szczotki do czyszczenia ubrań,
 • szczotki dla zwierząt,
 • ssawki szczelinowe.

Turboszczotki.

Niezbędne dla dokładnego i efektywnego sprzątania wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych, bowiem doskonale zbierają nawet najtrudniejsze do usunięcia zanieczyszczenia. Doceni je każdy posiadacz zwierząt domowych, bowiem turboszczotki doskonale radzą sobie ze zbieraniem powbijanej sierści, nawet zwierząt krótkowłosych.

Uchwyty, wieszaki i zwijacze na węże ssące.

Zarówno węże ssące jak i szczotki oraz ssawki warto właściwie zabezpieczyć po użyciu a tym samym uchronić je przed zniszczeniem czy zgubieniem. W tym celu warto wyposażyć się w takie akcesoria jak wieszaki i uchwyty ścienne, dzięki którym uporządkujemy nasze akcesoria i będziemy mieli do nich zawsze swobodny dostęp. Do wyboru oferujemy:

 • różnego typu wieszaki na węże ssące,
 • uchwyty na różnego rodzaju szczotki i ssawki,
 • zwijacz na węże ssące, pozwalający na sprawne i bezpieczne chowanie węża,
 • torby na mniejsze akcesoria, dzięki której utrzymasz je zawsze w porządku.
 • pokrowce na węże ssące, które sprawią, że manewrowanie wężem będzie jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

Oczyszczacz powietrza

To dodatkowe urządzenie, dzięki któremu będziemy zawsze cieszyć się czystym i wolnym od nieprzyjemnych zapachów powietrzem. Dodatkowo zastosowany w nim filtr HEPA pozwoli nam skutecznie pozbyć się kurzu, pyłków roślinnych oraz innych mikro zanieczyszczeń.