Akcesoria do odkurzacza centralnego

Rury, szczotki, pokrowce oraz wiele innych akcesoriów do odkurzacza centralnego.

Odkurzacze centralne to urządzenie które można dowolnie konfigurować i personalizować. Ogromny wybór różnych rodzajów szczotek, rur i innych akcesoriów pozwoli ci perfekcyjnie zadbać o twój dom. Akcesoria do odkurzacza centralnego.

Odkurzacze centralne stały się popularnym rozwiązaniem, które sprawia, że sprzątanie stało się wygodniejsze, przyjemniejsze i efektywniejsze niż w przypadku używania tradycyjnych odkurzaczy. Aby jednak wszystkie prace przebiegały sprawnie i wydajnie warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria.

Węże ssące.

Węże ssące to jedno z niezbędnych akcesoriów do odkurzaczy centralnych, które pozwala na uruchomić system odkurzacza i swobodnie poruszać się po czyszczonej powierzchni. Im dłuższy wąż tym oczywiście pozwala nam na większy zasięg. W naszej ofercie posiadamy węże ssące do 15 metrów długości oraz z regulacją siły ssącej.

Rurki teleskopowe do odkurzaczy centralnych.

Rurki teleskopowe to jedno z podstawowych akcesoriów do odkurzaczy centralnych, które przymocowuje się do węża ssącego. Podobnie jak w tradycyjnych odkurzaczach pozwalają na sprawne poruszanie się odkurzaczem i przymocowanie ssawek i szczotek. W naszej ofercie znajdą Państwo rurki teleskopowe różnego typu i przeznaczenia, wraz z uchwytami ściennymi.

Szczotki i ssawki.

Szczotki to także jedne z tych akcesoriów, bez których trudno się obejść. W zależności od rodzaju sprzątanej powierzchni można dobrać szczotkę, która do danego celu sprawdza się najlepiej. W naszej ofercie znajdą zatem Państwo:

 • szczotki do dywanów i wykładzin,
 • szczotki do podłóg twardych,
 • szczotki do odkurzania mebli i tapicerek,
 • szczotki do odkurzania sprzętu RTV, szkła lub drewna gwarantujące pracę bez zarysowań,
 • szczotki do czyszczenia ubrań,
 • szczotki dla zwierząt,
 • ssawki szczelinowe.

Turboszczotki.

Niezbędne dla dokładnego i efektywnego sprzątania wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych, bowiem doskonale zbierają nawet najtrudniejsze do usunięcia zanieczyszczenia. Doceni je każdy posiadacz zwierząt domowych, bowiem turboszczotki doskonale radzą sobie ze zbieraniem powbijanej sierści, nawet zwierząt krótkowłosych.

Uchwyty, wieszaki i zwijacze na węże ssące.

Zarówno węże ssące jak i szczotki oraz ssawki warto właściwie zabezpieczyć po użyciu a tym samym uchronić je przed zniszczeniem czy zgubieniem. W tym celu warto wyposażyć się w takie akcesoria jak wieszaki i uchwyty ścienne, dzięki którym uporządkujemy nasze akcesoria i będziemy mieli do nich zawsze swobodny dostęp. Do wyboru oferujemy:

 • różnego typu wieszaki na węże ssące,
 • uchwyty na różnego rodzaju szczotki i ssawki,
 • zwijacz na węże ssące, pozwalający na sprawne i bezpieczne chowanie węża,
 • torby na mniejsze akcesoria, dzięki której utrzymasz je zawsze w porządku.
 • pokrowce na węże ssące, które sprawią, że manewrowanie wężem będzie jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

Oczyszczacz powietrza

To dodatkowe urządzenie, dzięki któremu będziemy zawsze cieszyć się czystym i wolnym od nieprzyjemnych zapachów powietrzem. Dodatkowo zastosowany w nim filtr HEPA pozwoli nam skutecznie pozbyć się kurzu, pyłków roślinnych oraz innych mikro zanieczyszczeń.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum