Turbo-szczotki do odkurzacza centralnego

Turbo szczotka mała, RED DEVIL

Turbo szczotka mała, RED DEVIL

69.99 PLN

Mała turbo-szczotka Red Devil przeznaczona jest do dokładnego sprzątania wykładzin, dywanów, kanap, foteli itp.
Obrotowy wałek, napędzany turbiną, posiada wypustki z włosia które rozchylają włókna na sprzątanej powierzchni. Dzięki temu odkurzanie staje się bardzo efektywne. Zasysane powietrze porywa z pomiędzy włókien zanieczyszczenia takie jak kurz, roztocza, bakterie i inne. Wykonanie urządzenia z najlepszej jakości materiałów oraz precyzyjne spasowanie wszystkich ruchomych elementów gwarantuje bardzo dużą niezawodność i trwałość.

Turbo szczotka do tapicerki

Turbo szczotka do tapicerki

136.00 PLN

Turbo szczotka służy do odkurzania mebli tapicerowanych. Posiada rolkę z włosiem, która pod wpływem zasysanego powietrza zaczyna wirować. Najlepiej spełni swoje zadanie w trakcie sprzątania dużych narożników, łóżek, kocy oraz materiałowych kanap.

Turbo szczotka do wykładzin LUX

Turbo szczotka do wykładzin LUX

259.99 PLN

Nowość! Oryginalna turbo szczotka LUX stanowi doskonałe uzupełnienie akcesoriów odkurzacza centralnego. Nadaje się zarówno do odkurzania wykładzin jak i miękkich dywanów. Szczotka wyposażona jest w specjalny wałek z włosiem, napędzany powietrzem. Cena promocyjna z okazji wprowadzenia produktu do oferty!

Turbo szczotka do wykładzin STANDARD

Turbo szczotka do wykładzin STANDARD

213.94 PLN

Turbo szczotka standard nadaje się przede wszystkim do odkurzania wykładzin. Posiada specjalny wałek z włosiem, napędzany powietrzem. Do sprzątania miękkich dywanów polecamy turbo szczotkę Beam.

Turbo szczotka ASPIRA

274.49 PLN

Turbo szczotka Aspira stanowi doskonałe uzupełnienie akcesoriów odkurzacza centralnego. Nadaje się zarówno do odkurzania wykładzin jak i miękkich dywanów. Szczotka wyposażona jest w specjalny wałek z włosiem, napędzany powietrzem.

Uwaga! Szczotka pasuje jedynie do odkurzaczy centralnych Beam wyposażonych w zestaw do sprzątania ASPIRA (owalna średnica).

Turbo szczotka do tapicerki AeroPro Alliance

Turbo szczotka do tapicerki AeroPro Alliance

140,00 PLN

Turbo szczotka AeroPro Alliance do tapicerki wyposażona w obrotową szczotkę, która zbiera nawet głęboko tkwiące zanieczyszczenia. Umożliwia czyszczenie tapicerki o delikatnej strukturze.

Turboszczotka polecana jest w szczególności posiadaczom zwierząt domowych. Każdy chyba wie jak ciężko usunąć z mebli tapoicerowanych powbijaną sierść zwierząt – z tą turboszczotką czynność ta jest znacznie prostsza.

Obrotowa szczotka napędzana siłą zasysanego powietrza bez trudu zbierze powbijane włoski, kłaki i najdrobniejsze nawet paproszki.

Uwaga! Szczotka pasuje jedynie do odkurzaczy centralnych Beam z serii ALLIANCE.

Turbo szczotka do wykładzin AeroPro Alliance

Turbo szczotka do wykładzin AeroPro Alliance

299.00 PLN

Turbo szczotka AeroPro Alliance do dywanów i wykładzin wyposażona w obrotową szczotkę, która zbiera nawet głęboko tkwiące zanieczyszczenia. Umożliwia czyszczenie dywanów o delikatnej strukturze.

Turboszczotka polecana jest w szczególności posiadaczom zwierząt domowych. Każdy chyba wie jak ciężko usunąć z dywanu czy wykładziny powbijaną sierść zwierząt – z tą turboszczotką czynność ta jest znacznie prostsza.

Obrotowa szczotka napędzana siłą zasysanego powietrza bez trudu zbierze powbijane włoski, kłaki i najdrobniejsze nawet paproszki. Dywan zostanie dodatkowo wyczesany i będzie miał z powrotem ładny i świeży wygląd.

Uwaga! Szczotka pasuje jedynie do odkurzaczy centralnych Beam z serii ALLIANCE.