Jaka klimatyzacja do domu ?

Jaka klimatyzacja do domu ?

Klimatyzacja domowa nie jest dziedziną zaniedbaną. Zatroszczyła się o nią przede wszystkim znana i ceniona marka Electrolux, z którą ściśle współpracujemy. Wydając na świat nową linię urządzeń pod zbiorczą nazwą „EcoPlus”, zawojowała rynek klimatyzacji o przeznaczeniu domowym, a my uczestniczymy w tym (pokojowym) podboju.

Dlaczego pokojowym? Nie odnosi się to jedynie do pokojów; również kuchnia, łazienka i każde inne pomieszczenie pod wpływem klimatyzacji, może nacieszyć się jej zaletami. Urządzenia EcoPlus zapewniają dokładnie to, czego wymaga się od systemów klimatyzacyjnych: względnie stabilną temperaturę. Optymalnie wysoką podczas zimy, optymalnie niską w porze letniej.

W DOMO oferujemy zresztą pełen zestaw różnych klimatyzatorów i systemów grzewczych, które potrafią się wspaniale uzupełniać. Wszystkie czują się jak w domu, a klimat domowy czynią przyjaznym dla domowników. Przy tym wszystkim są to urządzenia niezwykle wydajne i pracują niemal bezszelestnie.

Klimatyzacja domowa z linii EcoPlus to gwarancja wysokiej jakości, co potwierdza klasa energetyczna A++. Nie można przejść obojętnie obok prostoty obsługi tych urządzeń. Gdy dodamy do tego fakt, że estetyka ich wykonania czyni je po części domową ozdobą, uzyskamy wisienkę na niezwykle smacznym torcie.

Odpowiedni , oczekiwany i zadany klimat pomieszczenia zostanie przez klimatyzator utrzymany perfekcyjnie, a korzyścią dodatkową stanie się obniżenie ilości pyłków i kurzu w pomieszczeniu .

Oczywiście, nowoczesne klimatyzatory od Electrolux to także zapewnienie, że w domu nie ugości się już więcej nadmiaru wilgoci. Trzeba jednak bezwzględnie pamiętać, że najlepsza nawet klimatyzacja nie sprawi, iż będziemy mogli obejść się bez wentylacji. Są one jak bardzo zgodne siostry, a przy rozłące bardzo za sobą tęsknią.

Wymień swoją starą jednostkę na nową

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum