Odkurzacz centralny Beam Alliance 625

Odkurzacz centralny Beam Alliance 625
Dane techniczne
Linia modelowa:Beam Alliance
Podciśnienie (kPa):31,8
Siła ssąca (AirWat):625
Wydajność (l/s):48,7
Moc nominalna (Wat):1500
Moc maksymalna (Wat):1650
Poziom hałasu (dB):68
Zbiornik na śmieci (l):15
System filtracji:cyklon + samooczyszczający się filtr GORE-TEX
Średnica (cm):38
Wysokość (cm):91
Silnik:Domel
Turbina:2-stopniowa
Kolor:srebrno-szary
Gniazdo ssące w obudowie:tak
Zbiornik antybakteryjny:tak
Antywibracyjny system mocowania:tak
System Atlis:tak
Gwarancja:10 lat
Parametry instalacji ssącej
Maks. długość rurociągu:25 m
Maks. liczba gniazd ssących:5

Odkurzacz centralny Beam Alliance 625

Producent: Beam

Centralne odkurzacze to niezwykle wygodne wyposażenie dla średniego lub dużego, wielopokojowego mieszkania, a także dla obiektów hotelowych i agroturystyki. BEAM Alliance 625 to wysokiej jakości odkurzacz centralny, który pomaga utrzymać czystość podłóg, a przy tym jest niezwykle wygodny w użyciu. Jego siła ssania (625 air watów) pozwala na dokładne wyczyszczenie różnych powierzchni, począwszy od płaskich, takich jak panele czy parkiet, a skończywszy na bardziej puchatych dywanach oraz wykładzinach. Model ten pozwala na rozmieszczenie w budynku aż 5 gniazdek, więc sprawdzi się w obiektach mieszkalnych, a także niewielkich obiektach agroturystycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z odkurzaczem BEAM Alliance 635. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


W komplecie znajdują się:

-tłumik wyciszający
-uchwyt na odkurzacz z zabezpieczeniem antywibracyjnym
-przewód zasilający
-instrukcja obsługi

Odkurzacz centralny Beam Alliance 625
Najważniejsze zalety:
  • Odkurzacze z serii Alliance są wyposażone w kilka nowoczesnych rozwiązań niespotykanych wśród odkurzaczy centralnych konkurencyjnych marek. Sercem maszyny jest wydajny silnik zbudowany w technologii High Efficiency. Charakteryzuje się on dużą efektywnością przy zużyciu o 30% mniej energii niż tradycyjne silniki.
  • Gniazdo na obudowie odkurzacza otwiera się poprzez naciśnięcie i umożliwia sterowanie systemem z rękojeści węża.
  • Zbiornik antybakteryjny jest z kolei mocowany na wcisk. Wystarczy nacisnąć obręcz w dwóch dowolnych miejscach i pociągnąć w dół.
  • W modelach Alliance zastosowano także inteligentny ekran aktywujący się po zbliżeniu do odkurzacza. Pokazuje on komendy serwisowe, godzinę. Wyświetla także informacje dotyczące komunikacji z wężem i przypomina o konieczności wyrzucenia śmieci z kubełka.
  • >Super skuteczny filtr Gore-Tex filtruje 98% cząsteczek kurzu i przedłuża żywotność silnika.
  • Odkurzacze Alliance są wyposażone także w luksusowy i bardzo wygodny zestaw do sprzątania All in One (wąż, wieszak, teleskop oraz komplet szczotek).
  • Wąż ssący wchodzący w skład zestawu All in One jest najnowocześniejszym tego typu przedmiotem na rynku. Wyposażony jest w czterostopniową regulację obrotów silnika, włącznik oraz w system informujący o konieczności wyrzucenia śmieci z kubełka

CENA: 4 065,99 zł

ZAMAWIAM

Jestem zainteresowany modelem zakupem: proszę o więcej informacji.