Odkurzacz centralny Beam Alliance 650

Odkurzacz centralny Beam Alliance 650
Dane techniczne
Linia modelowa:Beam Alliance
Podciśnienie (kPa):33,1
Siła ssąca (AirWat):650
Wydajność (l/s):50,6
Moc nominalna (Wat):1500
Moc maksymalna (Wat):1650
Poziom hałasu (dB):68
Zbiornik na śmieci (l):15
System filtracji:cyklon + samooczyszczający się filtr GORE-TEX
Średnica (cm):38
Wysokość (cm):108
Silnik:Domel
Turbina:3-stopniowa
Kolor:srebrno-szary
Gniazdo ssące w obudowie:tak
Zbiornik antybakteryjny:tak
Antywibracyjny system mocowania:tak
System Atlis:tak
Gwarancja:10 lat
Parametry instalacji ssącej
Maks. długość rurociągu:40 m
Maks. liczba gniazd ssących:7

Odkurzacz centralny Beam Alliance 650

Producent: Beam

Odkurzacze centralne mogą być doskonałym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i hotelu czy biurze. Chętnie korzystają z nich firmy dysponujące wieloma pomieszczeniami do codziennego użytku, które muszą być czyste i higieniczne. BEAM Alliance 650 doskonale sprawdzi się jako jedno z podstawowych urządzeń sprzątających, ponieważ cechuje go niezwykła wydajność oraz wygoda użycia. Bardzo ważną cechą wszystkich odkurzaczy z serii BEAM Alliance jest to, że nie powodują nadmiernego hałasu, dzięki czemu można używać ich nawet wtedy, gdy w pomieszczeniu obok odbywa się ważne spotkanie. Wszystkich zainteresowanych kupnem urządzeń przeznaczonych do odkurzania centralnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


W komplecie znajdują się:

-tłumik wyciszający
-uchwyt na odkurzacz z zabezpieczeniem antywibracyjnym
-przewód zasilający
-instrukcja obsługi

Odkurzacz centralny Beam Alliance 650
Najważniejsze zalety:
 • Odkurzacze z serii Alliance są wyposażone w kilka nowoczesnych rozwiązań niespotykanych wśród odkurzaczy centralnych konkurencyjnych marek. Sercem maszyny jest wydajny silnik zbudowany w technologii High Efficiency. Charakteryzuje się on dużą efektywnością przy zużyciu o 30% mniej energii niż tradycyjne silniki.
 • Gniazdo na obudowie odkurzacza otwiera się poprzez naciśnięcie i umożliwia sterowanie systemem z rękojeści węża.
 • Zbiornik antybakteryjny jest z kolei mocowany na wcisk. Wystarczy nacisnąć obręcz w dwóch dowolnych miejscach i pociągnąć w dół.
 • W modelach Alliance zastosowano także inteligentny ekran aktywujący się po zbliżeniu do odkurzacza. Pokazuje on komendy serwisowe, godzinę. Wyświetla także informacje dotyczące komunikacji z wężem i przypomina o konieczności wyrzucenia śmieci z kubełka.
 • Super skuteczny filtr Gore-Tex filtruje 98% cząsteczek kurzu i przedłuża żywotność silnika.
 • Odkurzacze Alliance są wyposażone także w luksusowy i bardzo wygodny zestaw do sprzątania All in One (wąż, wieszak, teleskop oraz komplet szczotek).
 • Wąż ssący wchodzący w skład zestawu All in One jest najnowocześniejszym tego typu przedmiotem na rynku. Wyposażony jest w czterostopniową regulację obrotów silnika, włącznik oraz w system informujący o konieczności wyrzucenia śmieci z kubełka

CENA: 4 500,00 zł z VAT

ZAMAWIAM

Jestem zainteresowany modelem zakupem: proszę o więcej informacji.

  Dane adresowe

  ul. Antyczna 15
  62-800 Kalisz

  Wymień swoją starą jednostkę na nową

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy wiecznych. Wszystko to, co nabyliśmy, z czasem ulega zużyciu, niszczy się.

  Doceniając, że przed laty wybraliście markę BEAM, dajemy Wam możliwość wymiany swojego starego odkurzacza centralnego na nowy – w korzystnej cenie i 5-letnią gwarancją serwisową!

  W akcji promocyjnej biorą udział modele serii Platinum: SC 335, 355 oraz 385 (bez wyświetlacza). To na nie możecie wymienić swoją starą jednostkę!

  Odkurzacze centralne SC 385 LCD Platinum